WEB SİTESİ HAKKINDA BİLGİLER
VSBG § 36 uyarınca bilgiler

VSBG § 36 (Tüketici Uyuşmazlıklarının Çözümü Yasası – Tüketici Konularında Alternatif Uyuşmazlık Çözümü Yasası) uyarınca, bu web sitesinin operatörü şunları beyan eder

Bir tüketici hakem heyeti nezdindeki uyuşmazlık çözüm sürecine katılmaya ne istekliyiz ne de buna mecburuz.

Not
Uyuşmazlıkların mahkeme dışı çözümüne yönelik AB platformuna şu adresten ulaşılabilir: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Not
Uyuşmazlıkların mahkeme dışı çözümüne yönelik AB platformuna https://ec.europa.eu/consumers/odr/ adresinden ulaşılabilir.

İçerik için sorumluluk
Bir hizmet sağlayıcı olarak, TMG (Alman Telemedya Yasası) Madde 7 (1) ve genel yasalar uyarınca bu sayfalardaki kendi içeriğimizden sorumluyuz. Bununla birlikte, TMG Madde 8 ila 10’a göre, bir hizmet sağlayıcı olarak iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyetlere işaret eden durumları araştırmak zorunda değiliz.

Genel mevzuat uyarınca bilgilerin kullanımını kaldırma veya engelleme yükümlülükleri bundan etkilenmez. Ancak, bu konudaki sorumluluk yalnızca belirli bir ihlalin öğrenildiği andan itibaren mümkündür. Bu tür ihlallerin farkına varır varmaz, bu içeriği derhal kaldıracağız.

Bağlantılar için sorumluluk
Web sitemiz, içeriği üzerinde hiçbir etkimiz olmayan harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu nedenle, bu üçüncü taraf içeriği için herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Bağlantılı sayfaların içeriğinden her zaman sayfaların ilgili sağlayıcısı veya operatörü sorumludur. Bağlantı verilen sayfalar, bağlantı verildiği sırada olası yasal ihlallere karşı kontrol edilmiştir. Bağlantı verildiği sırada yasa dışı içerikler tespit edilememiştir.

Ancak, bağlantılı sayfaların içeriğinin sürekli olarak izlenmesi, bir ihlalin somut kanıtı olmadan makul değildir. Herhangi bir yasal ihlalden haberdar olursak, bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif hakkı
Bu sayfalarda site operatörleri tarafından oluşturulan içerik ve eserler Alman telif hakkı yasasına tabidir. Çoğaltma, işleme, dağıtım ve telif hakkı yasasının sınırları dışındaki her türlü kullanım, ilgili yazarın veya yaratıcının yazılı onayını gerektirir. Bu sitenin indirilmesine ve kopyalanmasına yalnızca özel, ticari olmayan kullanım için izin verilir.

Bu sitedeki içerik operatör tarafından oluşturulmadığı sürece, üçüncü tarafların telif haklarına saygı gösterilir. Özellikle, üçüncü taraf içeriği bu şekilde etiketlenir. Yine de bir telif hakkı ihlalinden haberdar olursanız, lütfen bizi uygun şekilde bilgilendirin. Herhangi bir ihlalden haberdar olursak, bu tür içeriği derhal kaldıracağız.

YASAL BİLGİLER

TMG Madde 5 uyarınca bilgi:
Christian Kelling

CeCe Uluslararası

Posta adresi:
Almanya : CeCe International Beedstrasse 54 40468 Düsseldorf

Türkiye : CeCe International CeCe International 1587. Sokak, Meydankavağı Mah. 07010 Antalya/Muratpaşa

İletişim
Telefon numarası: +49 211-8680998-0

Telefon +4915678-423768

E-posta: contact@ceceinternational.com

Satış vergisi kimlik numarası
§27a Satış Vergisi Yasasına göre satış vergisi kimlik numarası: DE352495853

Hizmetimiz ile nereye taşınmak isterseniz isteyin size eşlik ediyoruz. Denizaşırı hava veya kara yoluyla, sizin için oradayız. Taşınma sürecinize konsantre olabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik ve konforu sunuyoruz.

İletişim

Cece International Moving | Care You , Carry You

Copyright © 2024. All rights reserved.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?